Viltrox AF 56mm f/1.7 APS-C Sony E
Viltrox AF 56mm f/1.7 APS-C Sony E
Malý a ľahký objektív s automatickým zaostrovaním navrhnutý pre fotoaparáty Sony, pričom vykreslí veľkosť formátu snímača APS-C.
Ponúka ohniskovú vzdialenosť 56mm pri svetelnosti f/1.7, ktorá je ideálna najmä na portréty.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 56mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/1.7
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 55cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 29.8°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 65 x 54.3 mm
Hmotnosť: 170g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 56mm f/1.7 APS-C Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 56mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.7 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 55cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 65 x 54.3 mm |
| Hmotnosť | 170g |
| Bajonet | Sony E-mount |
































































