TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90857
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
319,00€ s DPH
TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
Tilt objektív s možnosťou náklonu optickej osi umožňuje kreatívnu prácu s rovinou hĺbky ostrosti.
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Uhol náklonu: +/- 8°
Rotácia: 0 ~ 90°
Optická konštrukcia: 7 členov / 6 skupín
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16
Počet lamiel clony: 12
Min. vzdialenosť: 0.5m
Priemer filtrov: 62mm
Zorný uhol: 45° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 70 x 68 mm
Hmotnosť: 452g
Farba: čierna
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 12 |
| Min. vzdialenosť | 0.5m |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 70 x 68 mm |
| Hmotnosť | 452g |
| Bajonet | Sony E-mount |





























































