Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Sony E
Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Sony E
Zoom teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Sony s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
RXD - krokový, extra tichý motor AF
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 70-300mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/4.5-6.3
Max. clona: f/22-32
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 0.8 - 1.5m
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 34°21' - 8°15' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 77 x 148 mm
Hmotnosť: 545g
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 70-300mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5-6.3 |
| Max. clona | f/22-32 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 0.8 - 1.5m |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 77 x 148 mm |
| Hmotnosť | 545g |
| Bajonet | Sony E-mount |




















































