Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
Univerzálny, vysoko svetelný zoom objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Nikon s bajonetom Nikon Z.
Základné vlastnosti:
VXD - lineárny, extra tichý motor AF
Connector Port - USB-C konektor s možnosťou aktualizácie firmvéru alebo prispôsobenia objektívu
Tamron Lens Utility - možnosť prispôsobenia objektívu a priradenie funkcií prstencu zaostrenia a tlačítku Focus Set Button
Focus Set Button - samostatné tlačítko s programovateľnou funkciou pre zaostrovanie
Custom Switch - prepínač užívateľských funkcií
Zoom Lock - možnosť uzamknutia objektívu v polohe 35mm, aby nedošlo k samovoľnému vysunutiu
FLR - Fluorine Coating
BBAR-G2 Coating - druhá vylepšená generácia antireflexnej povrchovej úpravy
Moisture-Resistant - konštrukcia odolná voči vlhkosti
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 35-150mm
Optická konštrukcia: 21 členov / 15 skupín
Svetelnosť: f/2-2.8
Max. clona: f/16-22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 33 - 85cm
Priemer filtrov: 82mm
Zorný uhol: 63°26' - 16°25' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 89.2 x 160.1 mm
Hmotnosť: 1190g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 35-150mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2-2.8 |
| Max. clona | f/16-22 |
| Optická konštrukcia | 21 členov / 15 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 33 - 85cm |
| Priemer filtrov | 82mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 89.2 x 160.1 mm |
| Hmotnosť | 1190g |
| Bajonet | Nikon Z |
Video: Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
Filtre pre Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
158,00€ 218,00€




























































