Samyang AF 12mm f/2 X pre Fujifilm X
Samyang AF 12mm f/2 X pre Fujifilm X
Kompaktný svetelný objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty s bajonetom Fujifilm X.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie
AE - elektronika s prenosom expozičných informácií
ASP - asférická šošovka
H-ASP - špeciálna asférická šošovka
ED - tri šošovky s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Weather Sealing - konštrukcia odolná proti poveternostným vplyvom
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 12mm
Svetelnosť: f/2
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 7
Optická konštrukcia: 12 členov v 10 skupinách
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 62mm
Zorný uhol: 99.1° (pre APS-C)
Zaostrovanie: AF (Linear STM - Stepping Motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 70 x 59.2 mm
Hmotnosť: 212g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: Samyang AF 12mm f/2 X pre Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 12mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 62mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 70 x 59.2 mm |
| Hmotnosť | 212g |
| Bajonet | Fujifilm X |
























































