TTArtisan 50mm f/1.2 Fujifilm X
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90826
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
139,00€ s DPH
TTArtisan 50mm f/1.2 Fujifilm X
Vysoko svetelný plne manuálny objektív.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 7 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/1.2 - f/16
Počet lamiel clony: 10
Min. vzdialenosť: 0.5m
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 32° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 62 x 60 mm
Hmotnosť: 335g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: TTArtisan 50mm f/1.2 Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 10 |
| Min. vzdialenosť | 0.5m |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 62 x 60 mm |
| Hmotnosť | 335g |
| Bajonet | Fujifilm X |




























































