TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
Kompaktný manuálny makro objektív s možnosťou snímania v mierke až 1:1.
Vykreslí formát snímača s veľkosťou APS-C.
Optická konštrukcia obsahuje LD členy s nízkou disperziou a členy vysokým indexom lomu.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 40mm
Optická konštrukcia: 8 členov / 7 skupín
Clonový rozsah: f/2.8 - f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 17cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 40° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 63 x 77 mm
Hmotnosť: 371g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 40mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 8 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 17cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 63 x 77 mm |
| Hmotnosť | 371g |
| Bajonet | Nikon Z |




























































