Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Canon EF
Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Canon EF
Univerzálny zoom objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Canon s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
VC - stabilizácia obrazu
USD - ultrazvukový motor AF
FLR - Fluoride Coating
TAP-in - kompatibilita s konzolou Tamron TAP-in
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 24-70mm
Optická konštrukcia: 17 členov / 12 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 38cm
Priemer filtrov: 82mm
Zorný uhol: 84°04' - 34°21' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 88.4 x 111 mm
Hmotnosť: 905g
Bajonet: Canon EF
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 24-70mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 17 členov / 12 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 38cm |
| Priemer filtrov | 82mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 88.4 x 111 mm |
| Hmotnosť | 905g |
| Bajonet | Canon EF |
Filtre pre Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 pre Canon EF
Doprava zdarma
-28 %
158,00€ 218,00€
Na sklade





























































