Tamron 50-300mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E
Tamron 50-300mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E
Všestranný teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Sony s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Objektív vyniká praktickým rozsahom zoomu od 50mm do 300mm pri zachovaní nízkej hmotnosti a malých rozmerov.
Vďaka širokému rozsahu zoomu môžu používatelia bez problémov zachytiť pouličné scény, portréty, ako aj divokú prírodu.
Ku kvalitným výsledkom prispieva optická stabilizácia, automatické zaostrovanie s lineárnym motorom VXD a optická konštrukcia s členmi s extra nízkou disperziou.
Základné vlastnosti:
VC - stabilizácia obrazu
VXD - lineárny, extra tichý motor AF
Zoom Lock - možnosť uzamknutia objektívu v polohe 50mm, aby nedošlo k samovoľnému vysunutiu
FLR - Fluorine Coating
BBAR-G2 Coating - druhá vylepšená generácia antireflexnej povrchovej úpravy
Moisture-Resistant - konštrukcia odolná voči vlhkosti
Focus Set Button - samostatné tlačidlo s programovateľnou funkciou pre zaostrovanie
Tamron Lens Utility - integrovaný USB-C port umožňuje konektivitu s aplikáciou Tamron Lens Utility na aktualizáciu firmvéru a individuálne nastavenia objektívu
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50-300mm
Optická konštrukcia: 19 členov / 14 skupín
Svetelnosť: f/4.5-6.3
Max. clona: f/22-32
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 0.22 - 0.9m
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 46°48' - 8°15' (pre Full Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 78 x 150 mm
Hmotnosť: 665g
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: Tamron 50-300mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 50-300mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5-6.3 |
| Max. clona | f/22-32 |
| Optická konštrukcia | 19 členov / 14 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 0.22 - 0.9m |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 78 x 150 mm |
| Hmotnosť | 665g |
| Bajonet | Sony E-mount |






















































