Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD pre Sony E
Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD pre Sony E
Širokouhlý zoom objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Sony s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
RXD - krokový, extra tichý motor AF
FLR - Fluorine Coating
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 17-28mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 19 - 26cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 103°41' - 75°23' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 73 x 99 mm
Hmotnosť: 420g
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD pre Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 17-28mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 19 - 26cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 73 x 99 mm |
| Hmotnosť | 420g |
| Bajonet | Sony E-mount |




















































