Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD Sony E
Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD Sony E
Širokouhlý, vysoko svetelný zoom objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Sony s veľkosťou senzora APS-C.
Základné vlastnosti:
RXD - krokový, extra tichý motor AF
FLR - Fluorine Coating
BBAR-G2 Coating - druhá vylepšená generácia antireflexnej povrchovej úpravy
Moisture-Resistant - konštrukcia odolná voči vlhkosti
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 11-20mm
Optická konštrukcia: 12 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 15 - 24cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 105°20' - 71°35' (pre APS-C)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 73 x 86.2 mm
Hmotnosť: 335g
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 11-20mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 15 - 24cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 73 x 86.2 mm |
| Hmotnosť | 335g |
| Bajonet | Sony E-mount |




















































