Tamron AF 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD pre Canon EF
Tamron AF 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD pre Canon EF
Zoom teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Canon s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
VC - stabilizácia obrazu
USD - ultrazvukový motor AF
FLR - Fluoride Coating
TAP-in - kompatibilita s konzolou Tamron TAP-in
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 100-400mm
Optická konštrukcia: 17 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/4.5-6.3
Max. clona: f/32-45
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 1.5m
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 24°24' - 6°12' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 86.2 x 199 mm
Hmotnosť: 1135g
Bajonet: Canon EF
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Tamron AF 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 100-400mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5-6.3 |
| Max. clona | f/32-45 |
| Optická konštrukcia | 17 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 1.5m |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 86.2 x 199 mm |
| Hmotnosť | 1135g |
| Bajonet | Canon EF |






















































