Samyang AF 24mm f/2.8 FE pre Sony E
Samyang AF 24mm f/2.8 FE pre Sony E
Kompaktný a ľahký objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie
AE - elektronika s prenosom expozičných informácií
ASP - optická konštrukcia s tromi asférickými šošovkami
HR - dve šošovky s vysokým indexom lomu
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 24mm
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 7
Optická konštrukcia: 7 členov v 7 skupinách
Min. vzdialenosť: 24cm
Priemer filtrov: 49mm
Zorný uhol: 82.1° (pre Full-Frame), 60.0° (pre APS-C)
Zaostrovanie: AF
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 61.8 x 37.0 mm
Hmotnosť: 93g
Bajonet: Sony E-mount
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Samyang AF 24mm f/2.8 FE pre Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 24mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 24cm |
| Priemer filtrov | 49mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 61.8 x 37.0 mm |
| Hmotnosť | 93g |
| Bajonet | Sony E-mount |






























