Samyang 12mm f/2.0 NCS CS čierny pre Fujifilm X
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS čierny pre Fujifilm X
Ultra širokouhlý objektív s manuálnym zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora APS-C.
Základné vlastnosti:
AS, H-ASP - optická konštrukcia s jednou asférickou a jednou hybridnou asférickou šošovkou
ED - tri šošovky s nízkou disperziou
NCS - antireflexná povrchová úprava Nano Coating System
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 12mm
Svetelnosť: f/2.0
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 6
Optická konštrukcia: 12 členov v 10 skupinách
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 98.9° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 72.5 x 59.4 mm
Hmotnosť: 260g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: Samyang 12mm f/2.0 NCS CS čierny pre Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 12mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.0 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 6 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 72.5 x 59.4 mm |
| Hmotnosť | 260g |
| Bajonet | Fujifilm X |




















































