Panasonic Lumix DC-S5
Panasonic Lumix DC-S5
Zobraziť / skryť popisSenzor: Full Frame, CMOS
Počet efektívnych pixelov: 24,2 Mpx
Max. rozlíšenie: 6000 x 4000
Video: 4K, Full HD
LCD displej: 3" dotykový
Bajonet: L-mount
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-S5
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-S5
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-S5 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 24.2 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 6000 x 4000 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 60 - 1/8000 sek., bulb |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 100 - 51 200 (rozšíriteľné na 50 - 204 800) |
| Hľadáčik | elektronický, 2.36 mil. bodov |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | L-mount |
| Pamäťová karta | 2x SD / SDHC / SDXC (podpora UHS-II v slote 1) |
| Batéria | DMW-BLK22 |
| Hmotnosť | 714g |
| Rozmery | 132.6 x 97.1 x 81.9 mm |






























































