Panasonic Lumix DC-S1 II
Panasonic Lumix DC-S1 II
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelov: 24.1 Mpx
Max. rozlíšenie: 6000 x 4000
Druh senzora: CMOS, čiastočne skladaný
Uzávierka: 60 - 1/8000 sek., bulb, elektronická do 1/16000 sek.
Meranie expozície: 1728-zónové meranie
ISO: 100 - 51 200 (rozšíriteľné na 50 - 204 800)
Hľadáčik: elektronický, 5.76 mil. bodov, OLED
LCD displej: 3″, 1.84 mil. bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 6K, C4K, 4K, Full HD
Bajonet: L-mount
Pamäťová karta: 1x CFexpress Type B + 1x SD / SDHC / SDXC
Batéria: DMW-BLK22
Hmotnosť: 800g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 134.3 x 102.3 x 91.8 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-S1 II
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-S1 II
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-S1 II (DC-S1M2) |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelov | 24.1 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 6000 x 4000 |
| Druh senzora | CMOS, čiastočne skladaný |
| Uzávierka | 60 - 1/8000 sek., bulb, elektronická do 1/16000 sek. |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 100 - 51 200 (rozšíriteľné na 50 - 204 800) |
| Hľadáčik | elektronický, 5.76 mil. bodov |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 6K, C4K, 4K, Full HD |
| Bajonet | L-mount |
| Pamäťová karta | 1x CFexpress Type B + 1x SD/SDHC/SDXC |
| Batéria | DMW-BLK22 |
| Hmotnosť | 800g |
| Rozmery | 134.3 x 102.3 x 91.8 mm |





























































