Panasonic Lumix DC-GH7
Panasonic Lumix DC-GH7
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: MFT
Počet pixelov: 25.2 Mpx
Max. rozlíšenie: 5776 x 4336
Druh senzora: CMOS
Uzávierka: 60 - 1/8000 sek. (elektronická do 1/32000 sek.), bulb
Meranie expozície: 1728-zónové meranie
ISO: 100 - 25 600 (rozšíriteľné od 50)
Hľadáčik: elektronický, 3 680 000 bodov, OLED
LCD displej: 3″, 1 840 000 bodov
Vstavaný blesk: nie
Video: 5760x4320, 4352x3264, 4096x2160, 4K, Full HD
Bajonet: MFT
Pamäťová karta: 1x CFexpress (CFexpress Type B) + 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Batéria: DMW-BLK22
Hmotnosť: 805g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 138.4 x 100.3 x 99.6 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-GH7
Panasonic Lumix DC-GH7
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-GH7
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-GH7 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | MFT |
| Počet pixelov | 25.2 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 5776 x 4336 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 60 - 1/8000 sek. (elektronická do 1/32000 sek.), bulb |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 100 - 25 600 (rozšíriteľné od 50) |
| Hľadáčik | elektronický, 3 680 000 bodov, OLED |
| LCD displej | 3″, 1 840 000 bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 5760x4320, 4352x3264, 4096x2160, 4K, Full HD |
| Bajonet | MFT |
| Pamäťová karta | 1x CFexpress (CFexpress Type B) + 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Batéria | DMW-BLK22 |
| Hmotnosť | 805g (vrátane batérie a pamäťovej karty) |
| Rozmery | 138.4 x 100.3 x 99.6 mm |






















































