Panasonic Lumix DC-G97
Panasonic Lumix DC-G97
Zobraziť / skryť popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: MFT
Počet pixelov: 20.3 Mpx
Max. rozlíšenie: 5184 x 3888
Druh senzora: CMOS
Uzávierka: 60 - 1/4000 sek. (elektronická do 1/16000 sek.), bulb
Meranie expozície: 1728-zónové meranie
ISO: 200 - 25 600 (rozšíriteľné od 100)
Hľadáčik: elektronický, 2 360 000 bodov, OLED
LCD displej: 3″, 1 840 000 bodov
Vstavaný blesk: áno (smerné číslo 6.4 pre ISO 100)
Video: 4K, Full HD
Bajonet: MFT
Pamäťová karta: 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Batéria: DMW-BLC12
Hmotnosť: 530g (vrátane batérie a pamäťovej karty)
Rozmery: 130.4 x 93.5 x 77.4 mm
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-G97
Panasonic Lumix DC-G97
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-G97
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-G97 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | MFT |
| Počet pixelov | 20.3 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 5184 x 3888 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 60 - 1/4000 sek. (elektronická do 1/16000 sek.), bulb |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 200 - 25 600 (rozšíriteľné od 100) |
| Hľadáčik | elektronický, 2 360 000 bodov, OLED |
| LCD displej | 3″, 1 840 000 bodov |
| Vstavaný blesk | áno (smerné číslo 6.4 pre ISO 100) |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | MFT |
| Pamäťová karta | 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Batéria | DMW-BLC12 |
| Hmotnosť | 530g (vrátane batérie a pamäťovej karty) |
| Rozmery | 130.4 x 93.5 x 77.4 mm |





















































