Panasonic Lumix DC-G9 II
Panasonic Lumix DC-G9 II
Zobraziť / skryť popisSenzor: 4/3 (Four Thirds), CMOS
Počet efektívnych pixelov: 25,21 Mpx
Max. rozlíšenie: 5776 x 4336
Video: 5760x4320, 4352x3264, 4096x2160, 4K, Full HD
LCD displej: 3" dotykový
Bajonet: Micro 4/3 (MFT)
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-G9 II
Panasonic Lumix DC-G9 II
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-G9 II
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-G9 II (DC-G9M2) |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | MFT |
| Počet pixelov | 25.21 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 5776 x 4336 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 60 - 1/8000 sek. (elektronická do 1/32000 sek.), bulb |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 100 - 25 600 (rozšíriteľné od 50) |
| Hľadáčik | elektronický, 3 680 000 bodov |
| LCD displej | 3″, 1 840 000 bodov |
| Vstavaný blesk | nie |
| Video | 5760x4320, 4352x3264, 4096x2160, 4K, Full HD |
| Bajonet | MFT |
| Pamäťová karta | 2x SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Batéria | DMW-BLK22 |
| Hmotnosť | 658g |
| Rozmery | 134.3 x 102.3 x 90.1 mm |






















































