Panasonic Lumix DC-G100
Panasonic Lumix DC-G100
Zobraziť / skryť popisSenzor: 4/3 (Four Thirds), CMOS
Počet efektívnych pixelov: 20,3 Mpx
Max. rozlíšenie: 5184 x 3888
Video: 4K, Full HD
LCD displej: 3" dotykový
Bajonet: Micro 4/3 (MFT)
Odporúčané príslušenstvo pre Panasonic Lumix DC-G100
Panasonic Lumix DC-G100
Špecifikácia Panasonic Lumix DC-G100
| Výrobca | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-G100 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | MFT |
| Počet pixelov | 20.3 Mpx |
| Max. rozlíšenie | 5184 x 3888 |
| Druh senzora | CMOS |
| Uzávierka | 60 - 1/500 sek. (elektronická do 1/16000 sek.), bulb |
| Meranie expozície | 1728-zónové meranie |
| ISO | 200 - 25 600 (rozšíriteľné od 100) |
| Hľadáčik | elektronický, 3 680 000 bodov |
| LCD displej | 3″, 1 840 000 bodov |
| Vstavaný blesk | áno |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | MFT |
| Pamäťová karta | 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-I) |
| Batéria | DMW-BLG10 |
| Hmotnosť | 345g |
| Rozmery | 115.6 x 82.5 x 54.2 mm |














































