Laowa 14mm f/4 Zero-D DSLR Nikon F
Laowa 14mm f/4 Zero-D DSLR Nikon F
Plne manuálny širokouhlý objektív pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full Frame. Objektív je zo série Zero-D (zero distortion), ktorá je charakteristická takmer nulovým poduškovitým alebo súdkovitým skreslením. Napriek výborným optickým vlastnostiam má objektív malé rozmery a nízku hmotnosť.
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 14mm
Optická konštrukcia: 13 členov / 8 skupín
Svetelnosť: f/4
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 5
Min. vzdialenosť: 14.5cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 114° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 72.5 x 73 mm
Hmotnosť: 360g
Bajonet: Nikon F
Špecifikácia: Laowa 14mm f/4 Zero-D DSLR Nikon F
| Ohnisková vzdialenosť | 14mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 13 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 5 |
| Min. vzdialenosť | 14.5cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 72.5 x 73 mm |
| Hmotnosť | 360g |
| Bajonet | Nikon F |






















































