7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
Plne manuálny svetelný objektív kompaktných rozmerov vykreslí formát senzora APS-C.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 6 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/1.8 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 12
Min. vzdialenosť: 50cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 32° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 55 x 40 mm
Hmotnosť: 167g
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: 7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 6 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 12 |
| Min. vzdialenosť | 50cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 55 x 40 mm |
| Hmotnosť | 167g |
| Bajonet | Somy E-mount |




























































