7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
Vysoko svetelný plne manuálny objektív.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 8 skupín
Clonový rozsah: f/0.95 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 12
Min. vzdialenosť: 37cm
Priemer filtrov: 52mm
Zorný uhol: 43° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 56 x 63.2 mm
Hmotnosť: 369g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: 7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 35mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 12 |
| Min. vzdialenosť | 37cm |
| Priemer filtrov | 52mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 56 x 63.2 mm |
| Hmotnosť | 369g |
| Bajonet | Fujifilm X |




























































