Weeylite Ninja 300 LED svetlo 80W
- Výrobca: Weeylite
- Kód produktu: 92501
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
139,00€ s DPH
Weeylite Ninja 300 LED svetlo 80W
Malé prenosné LED svetlo s výkonom 80W.
Disponuje možnosťou plynulej regulácie svetelného výkonu.
Ovládanie je možné pomocou tlačidiel na zadnej strane svetla, ktorá je vybavená prehľadným displejom.
Bezdrôtovo je možné svetlo ovládať pomocou malého diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia.
V prípade použitia viac kusov svetelných jednotiek, jednotlivé svetlá je možné združovať do skupín a podľa toho ovládať každú skupinu samostatne, alebo všetky svetlá naraz.
Svetlo je možné napájať priamo z elektrickej siete, pričom sieťový adaptér a kábel sú v balení.
Súčasťou balenia je aj predný adaptér, ktorý umožňuje nasadiť malé príslušenstvo s bajonetom Bowens alebo dáždnik.
Technický popis:
Výkon: max. 80W (nastaviteľný 0 až 100%)
Index farebného podania CRI: ≥95
TLCI: ≥95
Farebná teplota: 5600K (denné svetlo)
Chladenie: aktívne
Displej: áno
Počet kanálov: 19
Počet skupín: 6 (A, B, C, D, E, F)
Napájanie: AC100V-240V (50/60Hz)
Rozmery: 175 x 92 x 85 mm
Hmotnosť: 990g
Balenie obsahuje:
1x svetelná jednotka
1x sieťový adaptér
1x napájací kábel
1x predná krytka
1x reflektor
1x diaľkový ovládač
1x adaptér s bajonetom Bowens
1x brašna
Špecifikácia: Weeylite Ninja 300 LED svetlo 80W
| Typ svetla | COB |
|---|---|
| Výkon | 80W |
| Svetelné spektrum | pevné |
| Farebná teplota | 5600K |
| CRI | ≥95 |
| TLCI | ≥95 |
| Chladenie | aktívne |
| Bajonet | Weeylite Mini Port / Bowens (pomocou adaptéru) |
| Držiak na dáždnik | áno (pomocou adaptéru) |
| Napájanie | AC 100V-240V~50/60Hz |
| Rozmery | 175 x 92 x 85 mm |
| Hmotnosť | 990g |









