Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
- Výrobca: Walimex Pro
- Kód produktu: 72708
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
239,00€ s DPH
Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
Ultra širokouhlý objektív typu rybie oko, určený pre fotoaparáty s veľkosťou snímača APS-C. Bez slnečnej clony je možné objektív použiť aj na Full-Frame fotoaparátoch (je však nutné počítať, že nevykreslí celé obrazové políčko).
Základné vlastnosti:
AS - optická konštrukcia s asférickou šošovkou
IF - vnútorné zaostrovanie, predný člen sa nevysúva, ani neotáča
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 8mm
Svetelnosť: f/3.5
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 6
Optická konštrukcia: 10 členov v 7 skupinách
Min. vzdialenosť: 30cm
Priemer filtrov: nemá filtrový závit
Zorný uhol: 167° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 75 x 75.1 mm
Hmotnosť: 442g
Bajonet: Canon EF
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x slnečná clona
1x vrecúčko
Objektív je vyrobený spoločnosťou Samyang Optics.
Špecifikácia: Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
| Ohnisková vzdialenosť | 8mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/3.5 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 10 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 6 |
| Min. vzdialenosť | 30cm |
| Priemer filtrov | nemá závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 75 x 75.1 mm |
| Hmotnosť | 442g |
| Bajonet | Canon EF |

