Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
Svetelný objektív Viltrox s automatickým zaostrovaním.
So základným ohniskom 50mm predstavuje univerzálny nástroj na prácu so širokou škálou fotografických žánrov, portrét, vlogovanie alebo tvorbu videa.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• antireflexná úprava HD Nano s vodoodpudivým povrchom
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• asférické optické členy
• clonový prstenec s plynulým chodom a samostatnou polohou Auto
• možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 50mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 55cm
Priemer filtrov: 55mm
Zorný uhol: 47.6°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 70 x 89.9 mm
Hmotnosť: 390g
Bajonet: Nikon Z
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 55cm |
| Priemer filtrov | 55mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 70 x 89.9 mm |
| Hmotnosť | 390g |
| Bajonet | Nikon Z |
























































