Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 APS-C Sony E
Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 APS-C Sony E
Vysokosvetelný objektív Viltrox zo série PRO vyniká precíznym spracovaním, celokovovým telom a prvotriednou optikou.
Určený je pre fotoaparáty s bajonetom Sony E-mount, pričom vykreslí veľkosť formátu snímača APS-C.
Objektív ponúka všestranné ohnisko v kombinácii s veľkou svetelnosťou.
Základné vlastnosti:
• automatické zaostrovanie (STM motor)
• vnútorné zaostrovanie
• japonské optické sklo Hoya
• asférický optický člen
• optické členy s nízkou disperziou
• optické členy s vysokým indexom lomu
• celokovové telo z hliníkovej zliatiny
• utesnenie proti prachu a striekajúcej vode
• clonový prstenec so samostatnou polohou Auto
• prepínač chodu clonového krúžka Click On/Off
• prepínač AF/MF
• tlačidlo Focus Lock
• možnosť aktualizovať firmvér cez integrovaný port USB-C
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 27mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 11 skupín
Svetelnosť: f/1.2
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 28cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 55.3°
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 82 x 92 mm
Hmotnosť: 565g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF PRO 27mm f/1.2 APS-C Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 27mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 28cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 82 x 92 mm |
| Hmotnosť | 565g |
| Bajonet | Sony E-mount |

























































