Viltrox AF 24mm f/1.8 FE Sony E
Viltrox AF 24mm f/1.8 FE Sony E
Širokouhlý objektív s automatickým zaostrovaním.
Základné vlastnosti:
AF - automatické zaostrovanie (STM motor)
IF - vnútorné zaostrovanie
ED - optické členy s nízkou disperziou
ASP - asférické optické členy
HR - optické členy s vysokým indexom lomu
Nano MC - antireflexná úprava
USB - možnosť aktualizovať firmware cez integrovaný USB port
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 24mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 9 skupín
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 30cm
Priemer filtrov: 55mm
Zaostrovanie: AF (STM motor)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 70 x 85 mm
Hmotnosť: 340g
Bajonet: Sony E-mount
Balenie obsahuje:
1x objektív
1x predná krytka
1x zadná krytka
1x slnečná clona
1x transportné vrecúško
Špecifikácia: Viltrox AF 24mm f/1.8 FE Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 24mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 30cm |
| Priemer filtrov | 55mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 70 x 85 mm |
| Hmotnosť | 340g |
| Bajonet | Sony E-mount |
























































