TTArtisan 7.5mm f/2 Fisheye Fujifilm X
TTArtisan 7.5mm f/2 Fisheye Fujifilm X
Plne manuálny širokouhlý objektív typu "rybie oko".
Súčasťou balena je aj zadný filter ND1000.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 7.5mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 8 skupín
Clonový rozsah: f/2 - f/11
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 12.5cm
Priemer filtrov: nemá
Zorný uhol: 180° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 72 x 57 mm
Hmotnosť: 370g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: TTArtisan 7.5mm f/2 Fisheye Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 7.5mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2 |
| Max. clona | f/11 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 12.5cm |
| Priemer filtrov | nemá závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 72 x 57 mm |
| Hmotnosť | 370g |
| Bajonet | Fujifilm X |



