TTArtisan 25mm f/2 APS-C Sony E
- Výrobca: TTArtisan
- Kód produktu: 90862
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 4.5.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 4.5.2026
-
-
Cena dopravy od 3,90€. Pre objednávky nad 100€ doprava zdarma
-
94,90€ s DPH
TTArtisan 25mm f/2 APS-C Sony E
Malý, ľahký, plne manuálny objektív.
Vykreslí formát snímača s veľkosťou APS-C.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 25mm
Optická konštrukcia: 7 členov / 5 skupín
Clonový rozsah: f/2 - f/16
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 25cm
Priemer filtrov: 43mm
Zorný uhol: 61° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 59 x 31 mm
Hmotnosť: 168g
Farba: čierna
Bajonet: Sony E-mount
Špecifikácia: TTArtisan 25mm f/2 APS-C Sony E
| Ohnisková vzdialenosť | 25mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 5 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 25cm |
| Priemer filtrov | 43mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 59 x 31 mm |
| Hmotnosť | 168g |
| Bajonet | Sony E-mount |














