TTArtisan 11mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
TTArtisan 11mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
Plne manuálny Full Frame objektív typu "rybie oko".
Technické parametre:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 11mm
Optická konštrukcia: 11 členov / 7 skupín
Clonový rozsah: f/2.8 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 17cm
Priemer filtrov: nemá
Zorný uhol: 180° (Full Frame)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 62 x 82 mm
Hmotnosť: 439g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: TTArtisan 11mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 11mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 11 členov / 7 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 17cm |
| Priemer filtrov | nemá závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 62 x 82 mm |
| Hmotnosť | 439g |
| Bajonet | Nikon Z |

