Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD G2 pre Nikon F
Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD G2 pre Nikon F
Zoom teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Nikon s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
VC - stabilizácia obrazu
USD - ultrazvukový motor AF
FLR - Fluoride Coating
TAP-in - kompatibilita s konzolou Tamron TAP-in
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 150-600mm
Optická konštrukcia: 21 členov / 13 skupín
Svetelnosť: f/5-6.3
Max. clona: f/32-40
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 2.2m
Priemer filtrov: 95mm
Zorný uhol: 16°25' - 4°08' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 108.4 x 257.7 mm
Hmotnosť: 1990g
Bajonet: Nikon F
Súvisiace produkty
Špecifikácia: Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 Di VC USD G2 pre Nikon F
| Ohnisková vzdialenosť | 150-600mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/5-6.3 |
| Max. clona | f/32-40 |
| Optická konštrukcia | 21 členov / 13 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 2.2m |
| Priemer filtrov | 95mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 108.4 x 257.7 mm |
| Hmotnosť | 1990g |
| Bajonet | Nikon F |












