Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Nikon Z
Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Nikon Z
Zoom teleobjektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty Nikon s bajonetom Nikon Z.
Základné vlastnosti:
RXD - krokový, extra tichý motor AF
Tamron Lens Utility - integrovaný USB port umožňuje konektivitu s aplikáciou Tamron Lens Utility na aktualizáciu firmvéru a individuálne nastavenia objektívu
Technické parametre:
Formát: Full-Frame / APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 70-300mm
Optická konštrukcia: 15 členov / 10 skupín
Svetelnosť: f/4.5-6.3
Max. clona: f/22-32
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 0.8 - 1.5m
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 34°21' - 8°15' (pre Full-Frame)
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 77 x 150.3 mm
Hmotnosť: 580g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD pre Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 70-300mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/4.5-6.3 |
| Max. clona | f/22-32 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 0.8 - 1.5m |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | AF |
| Rozmery | 77 x 150.3 mm |
| Hmotnosť | 580g |
| Bajonet | Nikon Z |




















































