Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pre Fujifilm X
Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pre Fujifilm X
Makro objektív s manuálnym zaostrovaním určený pre fotoaparáty s bajonetom Fujifilm X.
Základné vlastnosti:
MACRO - max. pomer zväčšenia 1:1
HR - šošovka s vysokým indexom lomu
ED - šošovka s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 100mm
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/32
Počet lamiel clony: 9
Optická konštrukcia: 15 členov v 12 skupinách
Min. vzdialenosť: 30cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 16.4° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 72.5 x 149.4 mm
Hmotnosť: 770g
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pre Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 100mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/32 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 12 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 30cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 72.5 x 149.4 mm |
| Hmotnosť | 770g |
| Bajonet | Fujifilm X |




















































