Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro AE pre Nikon F
Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro AE pre Nikon F
Makro objektív s manuálnym zaostrovaním určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Základné vlastnosti:
MACRO - max. pomer zväčšenia 1:1
HR - šošovka s vysokým indexom lomu
ED - šošovka s nízkou disperziou
UMC - antireflexná povrchová úprava Ultra Multi-Coated
AE - vstavaný čip, objektív komunikuje s fotoaparátom pri výmene
informácií pre meranie svetla a umožňuje riadiť clonu priamo z tela
fotoaparátu. Objektív pracuje v ktoromkoľvek z automatických režimov
fotoaparátu.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 100mm
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/32
Počet lamiel clony: 9
Optická konštrukcia: 15 členov v 12 skupinách
Min. vzdialenosť: 30cm
Priemer filtrov: 67mm
Zorný uhol: 24.8° (pre Full-Frame), 16.4° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 72.5 x 120.6 mm
Hmotnosť: 705g
Bajonet: Nikon F
Špecifikácia: Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro AE pre Nikon F
| Ohnisková vzdialenosť | 100mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/32 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 12 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 30cm |
| Priemer filtrov | 67mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 72.5 x 120.6 mm |
| Hmotnosť | 705g |
| Bajonet | Nikon F |




















































