Quantuum Pulse 600
- Výrobca: Quantuum
- Kód produktu: 23017
- Dostupnosť: Na sklade
- Kuriér GLS - odosielame dnes 29.4.2026
- Pošta - odosielame dnes 29.4.2026
-
-
Doprava zdarma
- 239,00€
-
209,00€ s DPH
Quantuum Pulse 600
Profesionálny štúdiový záblesk s výkonom 600 Ws.
Technické parametre:
Vlastnosti:
Kompatibilné príslušenstvo: Quantuum, Bowens, Photon, Fomei, Aurora, Linkstar, Walimex a mnohé ďalšie
Balenie obsahuje:
Technické parametre:
| Svetelný výkon | 600 Ws |
| Smerné číslo (ISO 100) | 76 |
| Napájanie | 200~240V 50Hz |
| Regulácia výkonu |
1 až 1/32 (30 krokov) |
| Dĺžka záblesku | 1/2000 - 1/800 sek. |
| Ukazovateľ výkonu | svetelný displej |
| Čas plného nabitia | 0.3 - 1.5 sek. |
| Indikátor nabitia |
LED kontrolka, zvukový signál |
| Pilotná žiarovka |
žiarovka 150 W |
| Farebná teplota | 5600 ± 200 K (denné svetlo) |
| Odpálenie iným bleskom (slave) | áno |
| Odpálenie synchro káblom |
áno |
| Test tlačítko | áno |
| Chladenie | ventilátor |
| Bajonet pre príslušenstvo |
Bowens |
| Rozmery |
41x26x14 cm |
| Hmotnosť | 3 kg |
Vlastnosti:
- intuitívne ovládanie
- pilotná žiarovka má samostatný vypínač
- výkon pilotnej žiarovky je možné regulovať nezávisle na zvolenom výkone blesku
- integrované fotočidlo umožňuje odpaľovať záblesk bezdrôtovo pomocou iného blesku, samozrejmosťou je možnosť odpaľovania pomocou synchro káblov, v prípade potreby je možné použiť rádiový odpaľovač (nie je súčasťou dodávky)
- dva "slave" režimy: na prvý, alebo druhý záblesk
- svetelný displej
- možnosť diaľkového ovládania pomocou Quantuum Navigator / Genesis Navigator (predávané samostatne)
- bajonet Bowens (najpoužívanejší štandard na svete) - záblesky sú kompatibilné so širokým sortimentom príslušenstva mnohých výrobcov
Kompatibilné príslušenstvo: Quantuum, Bowens, Photon, Fomei, Aurora, Linkstar, Walimex a mnohé ďalšie
Balenie obsahuje:
- Záblesková jednotka s výbojkou a ochranným krytom
- Sklenený priehľadný kryt
- Pilotná žiarovka 150 W
- Reflektor 7"
- Napájací kábel
- Synchro kábel
- 2ks náhradná poistka 8A
- Návod na použitie
Špecifikácia: Quantuum Pulse 600
| Výkon | 600Ws |
|---|---|
| Modelovacie svetlo | žiarovka |
| Bajonet | Bowens |
| Držiak na dáždnik | áno |
| Napájanie | AC 240V |


