Manfrotto MHXPRO-BHQ6 guľová hlava XPRO s doštičkou Arca MSQ6PL
- Výrobca: Manfrotto
- Kód produktu: 59034
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame zajtra 27.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame zajtra 27.5.2026
- Pošta - odosielame zajtra 27.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
144,00€ s DPH
Manfrotto MHXPRO-BHQ6 guľová hlava XPRO s doštičkou Arca MSQ6PL
Pevná guľová hlava Manfrotto vyrobená z magnéziovej zliatiny.
Je vybavená rýchloupínacím systémom a doštičkou typu Arca-Swiss.
Technické parametre:
Typ hlavy: guľová
Materiál: magnéziová zliatina
Rýchloupínacia doštička: MSQ6PL (typ Arca-Swiss)
Nezávislé panoramatické otáčanie: áno
Samostatné nastavenie trenia: áno
Vodováha: áno (3x)
Závit na fotoaparát: 1/4"
Závit na statív: 3/8"
Priemer základne: 60 mm
Výška: 11.5 cm
Hmotnosť: 0.52 kg
Max. zaťaženie: 15 kg
Špecifikácia: Manfrotto MHXPRO-BHQ6 guľová hlava XPRO s doštičkou Arca MSQ6PL
| Typ hlavy | guľová |
|---|---|
| Rýchloupínacia doštička | áno |
| Vodováha | áno |
| Závit na fotoaparát | 1/4" |
| Závit na statív | 3/8" |
| Priemer základne | 60mm |
| Výška | 11.5cm |
| Hmotnosť | 0.52kg |
| Max. zaťaženie | 15kg |





