Manfrotto MHXPRO-3W X-PRO trojcestná hlava
- Výrobca: Manfrotto
- Kód produktu: 59036
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame zajtra 27.5.2026
- Kuriér GLS - odosielame zajtra 27.5.2026
- Pošta - odosielame zajtra 27.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
145,00€ s DPH
Manfrotto MHXPRO-3W X-PRO trojcestná hlava
Profesionálna trojcestná páková hlava zo série Manfrotto X-PRO umožňuje samostatné nastavenie polohy v každom smere - ovládanie náklonu v oboch na seba kolmých smeroch, plus možnosť rotácie v horizontálnej rovine.
Páky sú výsuvné, je možné ich používať v zasunutej alebo vysunutej polohe.
V prípade potreby je možné páky úplne odskrutkovať.
Technické parametre:
Typ hlavy: trojcestná, páková
Materiál: zliatina hliníka
Rýchloupínacia doštička: 200PL-14
Vertikálny náklon: -30° / +90°
Bočný náklon: -30° / +90°
Nezávislé panoramatické otáčanie: áno
Samostatné nastavenie trenia: áno
Nezávislé zámky otáčania a náklonu: áno
Vodováha: áno (3x)
Závit na fotoaparát: 1/4"
Závit na statív: 3/8"
Priemer základne: 60 mm
Výška: 13 cm
Hmotnosť: 1 kg
Max. zaťaženie: 12 kg
Špecifikácia: Manfrotto MHXPRO-3W X-PRO trojcestná hlava
| Typ hlavy | 3-cestná, páková |
|---|---|
| Rýchloupínacia doštička | áno |
| Vodováha | áno |
| Závit na fotoaparát | 1/4" |
| Závit na statív | 3/8" |
| Priemer základne | 60mm |
| Výška | 13cm |
| Hmotnosť | 1kg |
| Max. zaťaženie | 12kg |




