Manfrotto MH496-BH guľová hlava
- Výrobca: Manfrotto
- Kód produktu: 59017
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 1.6.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 1.6.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 1.6.2026
-
-
Cena dopravy od 3,90€. Pre objednávky nad 100€ doprava zdarma
-
94,90€ s DPH
Manfrotto MH496-BH guľová hlava
Univerzálna guľová hlava Manfrotto.
Technické parametre:
Typ hlavy: guľová
Materiál: zliatina hliníka
Rýchloupínacia doštička: 200PL PRO (typ Arca Swiss)
Nezávislé panoramatické otáčanie: áno
Samostatné nastavenie trenia: áno
Vodováha: nie
Závit na fotoaparát: 1/4"
Závit na statív: 3/8"
Priemer základne: 40 mm
Výška: 11.5 cm
Hmotnosť: 400 g
Max. zaťaženie: 10 kg
Špecifikácia: Manfrotto MH496-BH guľová hlava
| Typ hlavy | guľová |
|---|---|
| Rýchloupínacia doštička | áno |
| Vodováha | nie |
| Závit na fotoaparát | 1/4" |
| Závit na statív | 3/8" |
| Priemer základne | 40mm |
| Výška | 11.5cm |
| Hmotnosť | 400g |
| Max. zaťaženie | 10kg |

