Manfrotto MH490-BH guľová hlava
- Výrobca: Manfrotto
- Kód produktu: 59028
- Dostupnosť: Na sklade
- Packeta - odosielame v pondelok 1.6.2026
- Kuriér GLS - odosielame v pondelok 1.6.2026
- Pošta - odosielame v pondelok 1.6.2026
-
-
Cena dopravy od 3,90€. Pre objednávky nad 100€ doprava zdarma
-
52,90€ s DPH
Manfrotto MH490-BH guľová hlava
Malá guľová hlava s rýchloupínacou doštičkou.
Technické parametre:
Typ hlavy: guľová
Materiál: zliatina hliníka
Rýchloupínacia doštička: 200LT-PL
Nezávislé panoramatické otáčanie: nie (dostupné po uvoľnení hlavnej skrutky)
Samostatné nastavenie trenia: nie
Vodováha: nie
Závit na fotoaparát: 1/4"
Závit na statív: 3/8"
Priemer základne: 40 mm
Výška: 9 cm
Hmotnosť: 190 g
Max. zaťaženie: 4 kg
Špecifikácia: Manfrotto MH490-BH guľová hlava
| Typ hlavy | guľová |
|---|---|
| Rýchloupínacia doštička | áno |
| Vodováha | nie |
| Závit na fotoaparát | 1/4" |
| Závit na statív | 3/8" |
| Priemer základne | 40mm |
| Výška | 9cm |
| Hmotnosť | 190g |
| Max. zaťaženie | 4kg |

