Laowa 8-16mm f/3.5-5 Zoom CF Nikon Z
Laowa 8-16mm f/3.5-5 Zoom CF Nikon Z
Ultraširokouhlý plne manuálny zoom objektív pre fotoaparáty s veľkosťou snímača APS-C.
Ponúka mimoriadne široký uhol záberu od 82.8° do 120.9°, čím ho robí ideálnym pre krajinársku fotografiu, architektúru, interiérové snímky a širokouhlé portréty.
Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti je skvelým spoločníkom na cesty.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 8-16mm
Optická konštrukcia: 16 členov / 12 skupín
Svetelnosť: f/3.5-5
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 5
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 86mm
Zorný uhol: 82.8° - 120.9° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 88.4 x 88.53 mm
Hmotnosť: 463g
Bajonet: Nikon Z
Špecifikácia: Laowa 8-16mm f/3.5-5 Zoom CF Nikon Z
| Ohnisková vzdialenosť | 8-16mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/3.5-5 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 16 členov / 12 skupín |
| Počet lamiel clony | 5 |
| Min. vzdialenosť | 20cm |
| Priemer filtrov | 86mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 88.4 x 88.53 mm |
| Hmotnosť | 463g |
| Bajonet | Nikon Z |












