Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Canon EF-M
Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Canon EF-M
Plne manuálny cirkulárny objektív typu "rybie oko" s uhlom záberu až 210°.
Vyznačuje sa malými rozmermi a nízkou hmotnosťou, možno ho tak vziať kamkoľvek a kedykoľvek so sebou.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 4mm
Optická konštrukcia: 7 členov / 6 skupín
Svetelnosť: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamiel clony: 7
Min. vzdialenosť: 8cm
Priemer filtrov: nemá
Zorný uhol: 210° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 45.2 x 25.5 mm
Hmotnosť: 135g
Bajonet: Canon EF-M
Špecifikácia: Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Canon EF-M
| Ohnisková vzdialenosť | 4mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konštrukcia | 7 členov / 6 skupín |
| Počet lamiel clony | 7 |
| Min. vzdialenosť | 8cm |
| Priemer filtrov | nemá závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 45.2 x 25.5 mm |
| Hmotnosť | 135g |
| Bajonet | Canon EF-M |



