Laowa 10mm f/4 Cookie Black Fujifilm X
Laowa 10mm f/4 Cookie Black Fujifilm X
Plne manuálny rektilineárny širokouhlý objektív typu pancake.
Extrémne malé rozmery a nízka hmotnosť z neho robia každodenného spoločníka pre street fotografiu i krajinu.
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je len 10cm.
5 lamelová clona vytvára na bodových svetelných zdrojoch pôsobivé 10-cípe hviezdičky.
Technické parametre:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdialenosť: 10mm
Optická konštrukcia: 12 členov / 8 skupín
Svetelnosť: f/4
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 5
Min. vzdialenosť: 10cm
Priemer filtrov: 37mm
Zorný uhol: 109.3° (APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 59.8 x 25 mm
Hmotnosť: 130g
Farba: čierna
Bajonet: Fujifilm X
Špecifikácia: Laowa 10mm f/4 Cookie Black Fujifilm X
| Ohnisková vzdialenosť | 10mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Svetelnosť | f/4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 8 skupín |
| Počet lamiel clony | 5 |
| Min. vzdialenosť | 10cm |
| Priemer filtrov | 37mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 59.8 x 25 mm |
| Hmotnosť | 130g |
| Bajonet | Fujifilm X |

















