Irix Cine 150mm T3.0 Macro 1:1 pre Canon EF
Irix Cine 150mm T3.0 Macro 1:1 pre Canon EF
Objektív špeciálne navrhnutý pre filmový priemysel a tvorbu videa.
Je navrhnutý v súlade s normami filmového priemyslu.
Krúžky s ozubením štandardu MOD 0.8 zaisťujú kompatibilitu s väčšinou príslušenstva.
Optická konštrukcia umožňuje prácu s technikou až do veľkosti senzora Full-Frame.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 150mm
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Zorný uhol: 13.7° (pre Full-Frame)
Optická konštrukcia: 12 členov / 9 skupín (4x HR, 3x ED)
Svetelnosť: T3.0
Max. clona: T32
Max. clona: T32
Počet lamiel clony: 11
Min. vzdialenosť: 35cm
Pomer zväčšenia: 1:1
Pomer zväčšenia: 1:1
Priemer filtrov: 86mm
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Riadenie expozície (prenos clony): manual
Zaostrovanie: manual
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 119 zubov, uhol rotácie 270°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 101 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 119 zubov, uhol rotácie 270°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 101 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Tesnenie konštrukcie: tesnenia proti vplyvom počasia
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 97x136mm
Hmotnosť: 1105g
Bajonet: Canon EFObsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x odnímateľná pätica 1/4"
1x predná krytka
1x zadná krytka
Špecifikácia: Irix Cine 150mm T3.0 Macro 1:1 pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 150mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | T3.0 |
| Max. clona | T32 |
| Optická konštrukcia | 12 členov / 9 skupín |
| Počet lamiel clony | 11 |
| Min. vzdialenosť | 35cm |
| Priemer filtrov | 86mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 97 x 136 mm |
| Hmotnosť | 1105g |
| Bajonet | Canon EF |












