Irix Cine 11mm T4.3 pre Canon EF
Irix Cine 11mm T4.3 pre Canon EF
Objektív špeciálne navrhnutý pre filmový priemysel a tvorbu videa.
Je navrhnutý v súlade s normami filmového priemyslu.
Krúžky s ozubením štandardu MOD 0.8 zaisťujú kompatibilitu s väčšinou príslušenstva.
Optická konštrukcia umožňuje prácu s technikou až do veľkosti senzora Full-Frame.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 11mm
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Veľkosť senzora: max. Full-Frame
Zorný uhol: 123° (pre 2.39:1 širokouhlý formát)
Optická konštrukcia: 16 členov / 10 skupín (4x HR, 2x ED, 3x ASP)
Svetelnosť: T4.3
Max. clona: T22
Max. clona: T22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 27cm
Priemer filtrov: nemá
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Predný magnetický držiak: MMS - Magnetic Mount System
Riadenie expozície (prenos clony): manual
Zaostrovanie: manual
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 117 zubov, uhol rotácie 180°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 110 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Stupnica vzdialenosti: metric
Ostriaci krúžok: MOD 0.8, 117 zubov, uhol rotácie 180°
Clonový krúžok: MOD 0.8, 110 zubov, uhol rotácie 75°
Spôsob nanesenia značiek: mechanicky vrytím, UV reaktívny lak
Tesnenie konštrukcie: tesnenia proti vplyvom počasia
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 95x105mm
Hmotnosť: 1105g
Bajonet: Canon EFObsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x odnímateľná pätica 1/4"
1x predná krytka
1x zadná krytka
Špecifikácia: Irix Cine 11mm T4.3 pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 11mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | T4.3 |
| Max. clona | T22 |
| Optická konštrukcia | 16 členov / 10 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 27cm |
| Priemer filtrov | nemá závit |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 95 x 105 mm |
| Hmotnosť | 1105g |
| Bajonet | Canon EF |


