Irix 15mm f/2.4 Firefly pre Canon EF
Irix 15mm f/2.4 Firefly pre Canon EF
Ultra širokouhlý objektív určený pre fotoaparáty s veľkosťou senzora Full-Frame alebo APS-C.
Technické parametre:
Ohnisková vzdialenosť: 15mm
Zorný uhol: 110° (pre Full-frame)
Optická konštrukcia: 15 členov / 11 skupín (3x HR, 2x ED, 2x ASP)
Svetelnosť: f/2.4
Max. clona: f/22
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 9
Min. vzdialenosť: 25cm
Priemer filtrov: 95mm
Riadenie expozície (prenos clony): elektronicky z tela fotoaparátu
Zaostrovanie: manual s možnosťou fixácie
Mechanická konštrukcia: plastové telo - 12% úspora hmotnosti
Mechanická konštrukcia: plastové telo - 12% úspora hmotnosti
Povrchová úprava: štandard
Spôsob nanesenia značiek: potlač
Materiál ostriaceho krúžka: protišmyková úprava
Tesnenie konštrukcie: ostriaci krúžok, fixačný krúžok, bajonet
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 114x100mm
Hmotnosť: 568g
Bajonet: Canon EF
Obsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x predná krytka
2x zadná krytka
1x mäkké transportné púzdro
1x originálne kovové balenie
Obsah balenia:
1x objektív
1x odnímateľná slnečná clona
1x predná krytka
2x zadná krytka
1x mäkké transportné púzdro
1x originálne kovové balenie
Špecifikácia: Irix 15mm f/2.4 Firefly pre Canon EF
| Ohnisková vzdialenosť | 15mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Svetelnosť | f/2.4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konštrukcia | 15 členov / 11 skupín |
| Počet lamiel clony | 9 |
| Min. vzdialenosť | 25cm |
| Priemer filtrov | 95mm |
| Zaostrovanie | manual |
| Rozmery | 114 x 100 mm |
| Hmotnosť | 568g |
| Bajonet | Canon EF |











