Godox Litemons LA300Bi (White) Bi-Color LED K2 Kit
Godox Litemons LA300Bi (White) Bi-Color LED K2 Kit
Kit obsahuje dve LED svetlá so softboxami, stojanmi a veľkou transportnou brašnou.
Kompaktné svetlo disponuje možnosťou plynulej regulácie výkonu, zmeny farebnej teploty a rôznymi svetelnými efektami.
Základné vlastnosti:
Široký rozsah nastavenia výkonu - svetelný výkon je možné meniť plynule v rozsahu 0% až 100% priamo na svetelnej jednotke alebo pomocou aplikácie.
Možnosť zmeny farebnej teploty - farebnú teplotu je možné meniť v rozsahu 2800K až 6500K priamo na svetelnej jednotke alebo pomocou aplikácie.
LCD displej a intuitívne ovládanie - zadný panel je vybavený farebným displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie a nastavenia. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou samostatných tlačidiel.
Svetelné efekty - v prípade potreby je možné vybrať jeden z jedenástich svetelných efektov (blesk, búrka, oheň a pod.)
Ochrana proti prehriatiu - v prípade prekročenia kritickej teploty sa automaticky aktivuje ochrana proti prehriatiu, aby nedošlo k poškodeniu zariadenia. Navyše, svetlo je vybavené aktívnym chladením pomocou integrovaného ventilátora s veľmi tichým chodom.
Bajonet štandardu Bowens - predná strana svetla je vybavená štandardným bajonetom typu Bowens. Je to najrozšírenejší typ uchytenia príslušenstva na svete. Vďaka jeho univerzálnosti je možné používať reflektory, softboxy, klapky, komínky a iné modifikátory svetla rôznych výrobcov, napr. Godox, Quadralite, Walimex, Photon, Fomei, Linkstar, Bowens a mnohých ďalších.
Integrovaný držiak dáždnika - kĺbový držiak svetla je vybavený úchytom na upevnenie štúdiového dáždnika.
Bluetooth ovládanie s podporou NFC - pomocou aplikácie Godox Light APP je možné svetlo ovládať zo smartfónu. Samostatné tlačidlo umožňuje rýchly reset Bluetooth jedným kliknutím.
USB-A port - umožňuje aktualizáciu firmvéru.
DMX - svetlo obsahuje port, ktorý umožňuje ovládanie DMX pomocou samostatne zakúpeného adaptérového kábla DMX-TRS1.
Napájanie - svetlo je napájané pomocou dodaného sieťového adaptéra. Alternatívne je možné napájanie pomocou V-mount batérií (vstup 48V), ktoré sú predávané samostatne.
Technický popis:
Výkon: max. 330W (nastaviteľný 0%-100%)
Intenzita: max. 12900 Lux (1m, 5600K, bez reflektora) / 127000 Lux (1m, 5600K, s reflektorom)
Index farebného podania CRI: ≥95
TLCI: ≥95
Farebná teplota: 2800K až 6500K (nastaviteľná)
FX svetelné efekty: 11
Chladenie: aktívne
Displej: áno, farebný
Napájanie: vstup DC 48V (adaptér 100V-240V~50/60Hz)
Rozmery: 231 x 156 x 238 mm
Hmotnosť: 2.5 kg
Farba: biela
Balenie obsahuje:
2x svetelná jednotka Godox Litemons LA300Bi
2x napájací kábel
2x sieťový adaptér
2x držiak adaptéra
2x reflektor
2x softbox 60x90cm
2x štúdiový statív
1x brašna
Špecifikácia: Godox Litemons LA300Bi (White) Bi-Color LED K2 Kit
| Typ svetla | COB |
|---|---|
| Výkon | 330W |
| Svetelné spektrum | Bi-Color |
| Farebná teplota | 2800K až 6500K |
| CRI | ≥95 |
| TLCI | ≥95 |
| Svetelné efekty | 11 |
| Chladenie | aktívne |
| Bajonet | Bowens |
| Držiak na dáždnik | áno |
| Napájanie | DC 48V / AC 100V-240V~50/60Hz |
| Rozmery | 231 x 156 x 238 mm |
| Hmotnosť | 2.5 kg |





